6. kolo, 17.09.2017 14:15 SK Petřín Plzeň - FK Baník Sokolov 0:6
SK Petřín PlzeňFK Baník Sokolov
Branky:14. Body Roman, 16. Body Roman, 31. Šulc Lukáš, 47. Jovičič Danilo, 75. Dvořák Daniel, 81. Paterna Adam
Sestava:Timko Dominik - Vondrys Vítězslav, Šulc Lukáš, Nimrichter Daniel, Vaněk Richard - Dubnička Štěpán, Klapuch Tomáš - Body Roman (84' Parák Ondřej), Dvořák Daniel, Jovičič Danilo (66' Shorný Ondřej) - Fišer Patrik (72' Paterna Adam).

Trenér Vít Vrtělka:
„Od první minuty jsme směrem dozadu působili organizovaným a odhodlaným dojmem, dobře pracovala celá obranná čtyřka včetně gólmana, směrem dopředu se nám dařilo využívat rychlých hráčů na stranách, do zakončení jsme se dostávali v dostatečném počtu a vytvořené šance jsme dokázali využít. Zápas se definitivně zlomil v 51. minutě, kdy Timko chytil soupeři penaltu, nám se pak ve zbývajícím průběhu podařilo ještě třikrát skórovat. Klukům gratuluju k výhře, po pondělním pozápasovém tréninku už se začneme připravovat na další utkání.“

Rozhodčí:Szikszay Ladislav, Bogdan Gabriel, Šlauf Jiří