5. kolo, 10.09.2017 11:00 FK Baník Sokolov - SK Benešov 3:1 (1:1)
FK Baník SokolovSK Benešov
Branky:19. Fišer Patrik, 57. Body Roman, 88. Body Roman16. Hampl Petr (pen.)
Sestava:Timko Dominik - Vondrys Vítězslav, Šulc Lukáš, Nimrichter Daniel, Vaněk Richard - Dubnička Štěpán, Hackl Miroslav - Body Roman, Dvořák Daniel (81. Klapuch Tomáš), Jovičič Danilo (89. Lorenz Marek) - Fišer Patrik (72. Shorný Ondřej).

Trenér Vít Vrtělka: „V první půli byl náš výkon slabý, byli jsme málo agresivní, nedůrazní a až příliš pasivní. Ani kombinace se nám nedařila, inkasovali jsme gól z penalty, hned po třech minutách jsme však dokázali z ojedinělé akce vyrovnat. O přestávce jsme znovu vysvětlili hráčům, co je třeba zlepšit, abychom byli schopní soupeře porazit, a musím říct, že zlepšeným výkonem po přestávce jsme si pro vítězství došli. Co je pozitivní, je to, že jsme opět dokázali otočit nepříznivý výsledek z 0:1 na 3:1, zároveň ta cesta za výhrou nebyla vůbec snadná a ukázala nám, že máme před sebou spoustu práce.“

Rozhodčí:Tvrdík Ivan, Svoboda Lukáš, Furiš Adam