3. kolo, 27.08.2017 10:15 FK Baník Sokolov - Mostecký fotbalový klub 0:1 po pen. , PK 2:4
FK Baník SokolovMostecký fotbalový klub
Branky:
Sestava:Timko Dominik - Vaněk Richard, Šulc Lukáš, Halapej Filip, Nimrichter Daniel - Dubnička Štěpán, Dvořák Daniel – Fišer Patrik (85. Dlouhý Jiří), Paterna Adam (63. Hackl Miroslav) , Body Roman - Lazarev Egor (75. Jovičič Danilo)

Trenér Vít Vrtělka: Měli jsme dobrý vstup do utkání, kde jsme si vytvořili dvě nebezpečné situace, od 30. minuty se po našich nevynucených chybách dostal do hry i soupeř a do konce první půle jsme i se štěstím přečkali dvě šance soupeře. Druhý poločas byl vyrovnaný, soupeř měl optickou převahu ale do vyložených šancí jsme ho nepouštěli. Sami jsme však směrem dopředu už příliš nebezpeční nebyli. Posledních deset minut jsme odehráli v deseti a díky nasazení a důslednosti jsme dovedli zápas k penaltám, kde jsme však neuspěli. Oproti minulému utkání jsme dokázali být důslední směrem dozadu po celých 90 minut, směrem dopředu však potřebujeme být nebezpečnější, na čemž budeme dál pracovat.

Rozhodčí:Jati David, Tůmová Michaela, Sieber Josef