10. kolo, 15.10.2017 10:00 FK Motorlet Praha - FK Baník Sokolov 2:0 (2:0)
FK Motorlet PrahaFK Baník Sokolov
Branky: 29. Müller Jakub, 42. Šíl Václav
Sestava:Timko Dominik - Vondrys Vítězslav (70. Link Martin), Parák Ondřej, Nimrichter Daniel, Vaněk Richard - Šulc Lukáš, Klapuch Tomáš - Body Roman (80. Lorenz Marek), Dvořák Daniel, Jovičič Danilo (64. Shorný Ondřej) - Fišer Patrik.

Trenér Vít Vrtělka:
„Na Motorletu jsme narazili na odhodlaného a důrazného soupeře. A my jsme se mu v prvních 30 minutách v důrazu a soubojích vyrovnat nedokázali. Oba góly jsme dostali po standartních situacích. Fotbalovostí jsme se neprosadili, protože jsme vytvářeli spoustu nevynucených chyb. V druhém poločase jsem na hráčích viděl snahu i důraz v osobních soubojích, ale jak to v podobných zápasech bývá, soupeř, který od úvodu investoval do zápasu více, už nás do hry nepustil. V pondělí si zápas zhodnotíme, řekneme si, co je třeba změnit, a začneme se připravovat na domácí zápas. Tabulka se pomalu rozděluje a my se chceme udržet na dohled týmům z horní třetiny, se kterými se ve zbytku podzimu postupně utkáme.“

Rozhodčí:Váňa Jan, Les Martin, Toman Martin