Fanshop
9. kolo, 08.10.2017 11:00 FK Baník Sokolov - FC MAS Táborsko 1:2 po pen. , PK 3:5
FK Baník SokolovFC MAS Táborsko
Branky:58. Vaněk Richard43. Schramhauser Patrik
Sestava:: Timko Dominik - Vondrys Vítězslav, Šulc Lukáš, Nimrichter Daniel, Vaněk Richard - Dubnička Štěpán, Klapuch Tomáš - Body Roman, Dvořák Daniel, Jovičič Danilo (64. Lorenz Marek) - Fišer Patrik (88. Link Martin)

Trenér Vít Vrtělka: „Táborsko se u nás prezentovalo jako organizovaný a kombinačně zdatný tým. První poločas byl intenzivní z obou stran, my jsme bohužel hned ve 4. minutě neproměnili penaltu, přesto jsme byli dál dobře v zápase. Výhrady mám jen k desetiminutovce, kterou jsme sehráli v početní výhodě, tam jsme měli být trpělivější v kombinaci a připravit si lepší pozice pro zakončení. Těsně před poločasem jsme dostali gól po rychle rozehrané standardce soupeře. Do druhého poločasu vstoupil lépe soupeř, nám se ale podařilo v 58. minutě po rychlé akci vyrovnat. Zápas pak byl až do konce vyrovnaný a dospěl k penaltám a počtvrté musím bohužel zopakovat, že rozstřel jsme nezvládli a ty bonusové body nám chybí. Celkově se hrál hodně zajímavý a intenzivní zápas.“

Rozhodčí:Šmat David, Gardoš Jiří, Dvořák Matěj