8. kolo, 01.10.2017 13:45 SK Aritma Praha - FK Baník Sokolov 2:1 po pen. , PK 3:2
SK Aritma PrahaFK Baník Sokolov
Branky: 55. Belon Sander Marc37. Šulc Lukáš
Sestava:sestava: Timko Dominik - Vondrys Vítězslav, Šulc Lukáš, Nimrichter Daniel, Vaněk Richard - Dubnička Štěpán, Klapuch Tomáš - Body Roman, Dvořák Daniel, Shorný Ondřej (88. Dlouhý Jiří) - Fišer Patrik.

Trenér Vít Vrtělka:
„Do utkání na Aritmě jsme vstoupili dobře a úvodních dvacet minut jsme byli lepším týmem, poté se dostal do hry i soupeř, nám se však podařilo jít dovedení po brance ze standartní situace. Do druhé půle jsme také vstoupili dobře a vytvořili si dvě nebezpečné šance, gól jsme však nepřidali. V 55. minutě jsme i my inkasovali po standartní situaci, a přestože jsme po zbytek utkání byli silnější na balóně a jistější v kombinaci, tak jsme i se štěstím přečkali vyloženou šanci soupeře, když nejdřív trefil tyč a následnou dorážku jsme na poslední chvíli zablokovali. Zápas rozhodoval penaltový rozstřel, který jsme potřetí ze tří nezvládli. Na rozdíl od remízy na Kladně považuji bod z tohoto zápasu za ztrátu, teď už nám však nezbývá nic jiného než se dobře připravit na další zápas doma s Táborskem.“

Rozhodčí:Švorc Jan, Vítek Matouš, Šimek Jan