Fanshop
11. kolo, 22.10.2017 15:00 FK Baník Sokolov - 1. FK Příbram B 3:4 po pen. (1:1), PK 1:2
FK Baník Sokolov1. FK Příbram B
Branky: 21. Hron Matyáš, 62. Hron Matyáš, 72. Harasiewicz Ondřej 32. Boudník Tomáš (pen.), 44. Gabriel Stanislav, 50. Nikl Matouš
Sestava:Landrgott Petr - Kilyk Rostislav (50. Harasiewicz Ondřej), Halapej David, Novák Jiří, Procházka Daniel - Földeš Tomáš (54. Seidl Andreas), Veverka Filip - Frič Josef (64. Štrúbel Daniel), Botev Petr, Heřmánek Josef (40. Steiner Sebastian) - Hron Matyáš

Trenér Petr Schneider: „V prvním poločase měli více ze hry kluci z Příbrami. Nám se nedařila kombinace, často jsme ztráceli i jednoduché míče a tak se naše hra omezila především na rychlé protiútoky. Z jednoho protiútoku se prosadil Hron. Vyrovnání jsme soupeři umožnili po naší chybě, když jsme nezachytili průnikovou přihrávku a hostujícího útočníka jsme zastavili až faulem v pokutovém území. Druhý poločas pro nás nezačal úplně dobře, když jsme inkasovali během 10 min. dvě branky. Tentokrát jsme se nepoložili. Začali jsme lepé kombinovat více napadat a i za pomocí soupeře se nám podařilo vyrovnat. O výsledku tak rozhodli pokutové kopy, v kterých excelovali oba brankáři. Nakonec byla šťastnější Příbram a připsala si druhý bod. Závěrem musím kluky pochválit za obrovskou bojovnost v druhém poločase. “

Rozhodčí:Jati David, Balhar Ivan, Hrnčál Jiří