9. kolo, 08.10.2017 13:15 FK Baník Sokolov - FC MAS Táborsko 1:0
FK Baník SokolovFC MAS Táborsko
Branky:71. Hron Matyáš
Sestava:Svitok Pavel - Suchý Dominik (40. Halapej David), Byrtus Radek, Novák Jiří, Procházka Daniel - Földeš Tomáš (40. Harasiewicz Ondřej), Veverka Filip - Heřmánek Josef, Frič Josef (73. Vu David), Steiner Sebastian (40. Kilyk Rostislav) - Hron Matyáš

Trenér Petr Schneider: „V úvodu utkání jsme byli aktivnější. Naší snahu utlumila 9.minuta. kdy Byrtus dostal žlutou kartu za faul. Hosté si v prvním poločase vytvořili tři příležitosti ke skórování. Jednou nás podržel Svitok, podruhé vyhlavičkoval míč z brankové čáry Byrtus a potřetí hostující útočník po našem nedorozumění v obraně netrefil z malého vápna odkrytou bránu. Začátek druhého poločasu byl opět vyrovnaný. Postupem času bylo Táborsko lepší na míči a svou hrou nás donutilo více se zatáhnout a hrát spíše na brejky. V 71. min. se nám povedla nejlepší akce zápasu. Když se rozehrou od brankáře postupně přes Nováka, Procházku, Heřmánka dostal míč k zakončujícímu Hronovi, který střelou z hranice vápna trefil přesně k tyči. Porážka je pro Táborsko nezasloužená. Především v prvním poločase při nás stálo několikrát štěstí. Kluci předvedli bojovnost, kterou zatím nedokážeme podpořit větší fotbalovostí.

Rozhodčí:Šmat David, Gardoš Jiří, Dvořák Matěj