8. kolo, 01.10.2017 16:00 SK Aritma Praha - FK Baník Sokolov 0:6
SK Aritma PrahaFK Baník Sokolov
Branky:1. Harasiewicz Ondřej, 24. Heřmánek Josef, 37. Veverka Filip, 43. Steiner Sebastian, 66. Hron Matyáš, 68. Veverka Filip
Sestava:Svitok Pavel - Suchý Dominik, Halapej David, Hron Matyáš, Novák Jiří - Földeš Tomáš, Veverka Filip - Heřmánek Josef (54. Čaban Michal), Frič Josef (41. Seidl Andreas), Steiner Sebastian - Harasiewicz Ondřej (41 Vu David).

Trenér Petr Schneider:
„S výsledkem utkání jsme spokojeni. Méně jsme spokojeni s předvedenou hrou. Hlavně v prvním poločase jsme často ztráceli míče a naše hra místy působila chaoticky. V druhém poločase se naše hra zlepšila a krom tří branek jsme měli další tři čisté šance, které jsme neproměnili. Do dalšího utkání musíme zlepšit založení útočné kombinace a vice se zklidnit při práci s míčem.“

Rozhodčí:Švorc Jan, Vítek Matouš, Šimek Jan