1. kolo, 26.11.2017 16:45 FC Viktoria Plzeň B - FK Baník Sokolov 4:1 (1:1)
FC Viktoria Plzeň BFK Baník Sokolov
Branky:13. Kolerus Jan, 49. Kolerus Jan (pen.), 60. Krátký Kryštof, 71. Koželuh Josef 38. Procházka Daniel
Sestava:Landrgott Petr (40. Svitok Pavel) - Kilyk Rostislav, Rustler Jakub, Novák Jiří, Procházka Daniel - Hackl Miroslav, Földeš Tomáš (59. Čaban Michal) - Frič Josef (50. Seidl Andreas), Botev Petr, Steiner Sebastian (67. Vu David) - Hron Matyáš

Trenér Petr Schenider:
„V prvním poločase byla herně lepší Plzeň. My se snažili hrát v obraném bloku a vyrážet do rychlých protiútoků. To se nám docela dařilo a krom vstřelené branky jsme měli další dvě možnosti ke skórování. V druhém poločase nás domácí zatlačili ještě více. Po druhé inkasované brance jsme hru více otevřeli a začali přibývat šance na straně soupeře. Nám už se nepodařilo do utkání vrátit a závěrem je třeba přiznat, že čtyři inkasované branky byli ještě milosrdné.“

Rozhodčí:Štuk Jaromír, Mach Jan, Tauber Lukáš