14. kolo, 12.11.2017 12:15 FK Meteor Praha - FK Baník Sokolov 3:2 (1:1)
FK Meteor PrahaFK Baník Sokolov
Branky: 2. Chaloupka Emil, 51. Jarovský Albert, 66. Podzimek Lukáš39. Harasiewicz Ondřej, 55. Heřmánek Josef
Sestava:Landrgott Petr - Kilyk Rostislav, Byrtus Radek, Novák Jiří, Procházka Daniel - Földeš Tomáš (40. Hackl Miroslav), Veverka Filip - Heřmánek Josef (74. Vu David), Botev Petr, Steiner Sebastian (53. Frič Josef) - Hron Matyáš (15. Harasiewicz Ondřej)

Trenér Petr Schneider:
„Po většinu času vyrovnané utkání, ve kterém rozhodl větší důraz v pokutovém území. Domácí měli o trochu větší držení míče. Nám se dařilo po zisku míče chodit do rychlých protiútoků. Druhý poločas ovlivnilo 10min. vyloučení, ve kterém jsme inkasovali gól. V závěru jsme sahali po vyrovnání, ale Harasiewicz svůj únik neproměnil. Celkově utkání bylo na menším hřišti hodně bojovné.“

Rozhodčí:Krejsa Josef, Tikal Jan, Zíka Lukáš