Fanshop
12. kolo, 27.10.2017 12:15 FK Viktoria Žižkov - FK Baník Sokolov 1:0 po pen. , PK 8:7
FK Viktoria ŽižkovFK Baník Sokolov
Branky:
Sestava: Svitok Pavel - Halapej David, Rustler Jakub, Novák Jiří, Procházka Daniel - Heřmánek Josef (62. Seidl Andreas), Veverka Filip, Botev Petr (75. Čaban Michal), Steiner Sebastian (79. Štrúbel Daniel) - Hron Matyáš, Harasiewicz Ondřej (51. Frič Josef)

Trenér Petr Schneider: „V tomto utkání jsme ztratili dva body. V obou poločasech jsme si vytvořili více brankových situací. Dále jsme vyřešili špatně několik přečíslení. Závěr druhého poločasu ovlivnilo žluté vyloučení Rustlera. Také nás mrzí pokutové kopy, měli jsme možnost 3x utkání ukončit. Nakonec penalty dospěly do 11 série, v té byl úspěšnější domácí tým.

Rozhodčí:Starý Dominik - Novotný Adam, Kabourek Jiří.