6. kolo, 16.09.2017 11:00 FK Baník Sokolov - FK Jablonec "B" 0:2
FK Baník SokolovFK Jablonec "B"
Branky:29. Fidra Dominik, 79. Dejl Adam
Sestava:Süttö Michal - Synek Ondřej, Parák Ondřej, Nimrichter Daniel, Plíhal Lukáš - Paterna Adam, Lorenz Marek - Bursík Tomáš (70' Jirkovský Václav), Link Martin, Dlouhý Jiří - Lazarev Egor (80' Čaban Michal).

Trenér Milan Gabrle:
„V první půli byl náš výkon velmi dobrý, hráli jsme ze zabezpečené obrany a soupeře jsme do ničeho nepustili. Sami jsme si vypracovali šance, které jsme bohužel neproměnili a hosté ve 29 minutě po rychlé akci vstřelili gól. Tak skončil první poločas. O přestávce jsem kluky pochválil a řekl jsem, že musíme pokračovat v naší hře. To se nám sice dařilo, ale zase jsme neproměnili šance. Hosté v 79 minutě po rohovém kopu zvýšili na 2:0. Mužstvo se nepoložilo a posledních 11 minut jsme se tlačili do útoku, ale i kdybychom hráli dva dny tak bychom asi branku nevstřelili.“

Rozhodčí:David Jati, Filip Štěřík,Ondřej Topinka