5. kolo, 09.09.2017 10:00 FK Litoměřicko, z.s. - FK Baník Sokolov 3:2 po pen. (1:2), PK 4:1
FK Litoměřicko, z.s.FK Baník Sokolov
Branky:37. Dura David, 78. Hervert Petr31. Lorenz Marek, 45. Link Martin
Sestava:Kraus Vladimír - Čermuš Vojtěch, Halapej David, Parák Ondřej, Plíhal Lukáš - Paterna Adam, Lorenz Marek - Bursík Tomáš (73' Shorný Ondřej), Link Martin, Synek Ondřej - Lazarev Egor (79' Seidl Andreas).

Trenér Milan Gabrle: Do utkání jsme vstoupili aktivně, byli jsme kombinačně lepší jak domácí tým. Ve 31 minutě jsme šli do vedení, po přihrávce Paterny vsítil gól Lorenz. Následně šel sám na brankáře Paterna, ale neproměnil. Ve 37 minutě jsme zakládali útok, kde jsme přišli o míč a z rychlého protiútoku jsme inkasovali na 1.1. Naše mužstvo se nepoložilo a pokračovali jsme v naší hře a ve 45. minutě jsme byli odměněni gólem Linka po přihrávce Lazareva. Poločas jsme vyhráli 2:1..Do druhého poločasu domácí přidali a hra se vyrovnala. Po rohovém kopu jsme mohli odskočit na 3 :1, když jsme nastřelili tyč. V 78. minutě jsme inkasovali po rohovém kopu na 2:2. Kluci chtěli zvítězit, vytvořili jsme si tutovou šanci, když šli dva naši hráči na brankáře, ale neproměnili jsme ji a tím utkání skončilo 2:2. Na penalty jsme prohráli a kluci byli zklamáni. Mužstvo musím pochválit za předvedený výkon.

Rozhodčí:Teuber Ivan, Sýs Miloslav, Starý Milan