10. kolo, 14.10.2017 11:00 FK Baník Sokolov - VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 6:3 (3:1)
FK Baník SokolovVOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem
Branky: 7. Link Martin, 12. Lorenz Marek, 45. Bursík Tomáš, 51. Halapej Filip, 57. Link Martin, 63. Halapej Filip25. Juraš Tomáš, 75. Halada Michal, 84. Bozděch Pavel
Sestava:Landrgott Petr - Čermuš Vojtěch, Halapej Filip, Byrtus Radek, Synek Ondřej (76. Plíhal Lukáš) - Hackl Miroslav, Lorenz Marek - Bursík Tomáš, Paterns Adam, Lazarev Egor (68. Jirkovský Václav) - Link Martin (65. Harasiewicz Ondřej).

Trenér Milan Gabrle:
„Po vítězství v Děčíně jsme chtěli doma bodovat a to se nám podařilo. První poločas jsme zvládli velmi dobře. Začátek utkání nám vyšel v 7. a 12. minutě jsme vstřelili dvě braky a vytvářeli jsme si další šance. Potom jsme si vybrali slabší chvilku a hosté snížili na 2:1 a vzápětí mohli srovnat, ale náš brankář byl proti a ve 45. minutě jsme dali na 3:1. Druhý poločas jsme kontrolovali a podařilo se nám ještě třikrát skórovat. Kluci podali dobrý výkon a zaslouženě máme 3 body. Klukům gratuluju k výhře.“

Rozhodčí:Sapoušek Jáchym, Škarda Adam, Dvořák Matěj