9. kolo, 07.10.2017 11:00 SK Junior Děčín - FK Baník Sokolov 1:6 (1:5)
SK Junior DěčínFK Baník Sokolov
Branky:2. Hanzl Josef16. Halapej Filip, 18. Paterna Adam, 28. Link Martin, 34. Link Martin, 41. Synek Ondřej, 90. Lorenz Marek
Sestava:Landrgott Petr - Čermuš Vojtěch, Halapej Filip, Parák Ondřej, Synek Ondřej (65. Jirkovský Václav) - Hackl Miroslav, Lorenz Marek - Dlouhý Jiří, Paterna Adam, Bursík Tomáš - Link Martin (52. Lazarev Egor)

Trenér Milan Gabrle: „Náš cíl byl jasný zvítězit. První poločas jsme zvládli dobře, až na začátek utkání kdy domácí využili nedorozumění našich stoperů a vstřelili ve 2. minutě branku. Po této brance jsme si vytvořili šance, které jsme neproměnili. Pokračovali jsme v naší hře a to nás odměnilo a v 16. minutě jsme dali na 1:1. Začali jsme proměňovat šance a do poločasu zvýšili náskok na 1:5. Druhý poločas jsme kontrolovali a v závěru se nám podařilo vstřelit ještě jednu branku. Kluci podali dobrý výkon a zaslouženě si odvážíme 3 body.

Rozhodčí:Nedvěd Vít, Pilecký Martin, Havran Jan