8. kolo, 30.09.2017 11:00 FK Baník Sokolov - FK Neratovice-Byškovice, s.r.o. 1:3
FK Baník SokolovFK Neratovice-Byškovice, s.r.o.
Branky: 78. Lorenz Marek23. Tampír Roman, 47. Kalabiška Petr, 71. Šťovíček Josef
Sestava:sestava: Kraus Vladimír - Čermuš Vojtěch, Halapej Filip, Parák Ondřej, Synek Ondřej - Hackl Miroslav, Lorenz Marek - Dlouhý Jiří, Link Martin, Lazarev Egor (54. Bursík Tomáš) - Paterna Adam (85. Rustler Jakub).

Trenér Milan Gabrle:
„Narazili jsme na silného soupeře, se kterým jsme první poločas drželi krok. Byli jsme slušně organizovaní směrem dozadu a několikrát za první poločas se nám podařilo ohrozit bránu soupeře. Gól jsme inkasovali po rychlé akci Neratovic a stříleném centru. Hned po nástupu jsme bohužel inkasovali gól po individuální chybě brankáře, a přestože jsme se snažili nepříznivý vývoj zvrátit, tak se nám to nepodařilo. V dalším průběhu zápasu jsme inkasovali ještě jednou, snížit se nám podařilo v 78. minutě po rychlé křídelní akci. Teď nás čeká zápas o "šest bodů“, takže se hned od pondělí začneme chystat, aby to byl zápas se šťastným koncem pro nás.“

Rozhodčí:Štěrba Václav, Šuma Jakub, Vasilko Jan