13. kolo, 04.11.2017 10:00 FC Slovan Liberec "B" - FK Baník Sokolov 3:2
FC Slovan Liberec "B"FK Baník Sokolov
Branky:53. Pajkrt Dennis, 72. Daněk Jakub, 82. Provazník Kryštof24. Shorný Ondřej, 61. Shorný Ondřej
Sestava:Landrgott Petr - Synek Ondřej, Halapej Filip, Parák Ondřej, Plíhal Lukáš - Hackl Miroslav, Dlouhý Jiří - Bursík Tomáš (83. Bílek Petr), Shorný Ondřej, Jirkovský Václav - Harasiewicz Ondřej

Trenér Milan Gabrle:
„Domácí Liberec měl z pěti zápasů doma 15 bodů a skóre 49:3. Chtěli jsme navázat na dobré výkony z posledních zápasů a to se proti kombinačně dobrému soupeři dařilo. První poločas jsme hráli organizovaně a domácí jsme k ničemu nepustili a sami jsme si, vytvořili jednobrankový náskok. Ve druhém poločase jsme měli na začátku dvě šance, které jsme neproměnili a domácí po naší chybě vyrovnali na 1:1. V 61 minutě jsme šli opět do vedení, ale domácí v 72. minutě vyrovnali po naší chybě. V 82. minutě nám Liberec vstřelil třetí branku. Naši hráči chtěli vyrovnat a v poslední minutě jsme si vytvořili jasnou šanci, kterou jsme neproměnili. Utkání skončilo výhrou Liberce 3:2. Škoda dvou chyb a hlavně neproměněných příležitostí.“

Rozhodčí:Milner Michal, Frýda Lukáš, Juris Juraj