6. kolo, 16.09.2017 13:15 FK Baník Sokolov - FK Jablonec "B" 4:0 (2:0)
FK Baník SokolovFK Jablonec "B"
Branky:12. Čermuš Vojtěch, 20. Kolář David, 52. Šálek Patrik (vl.), 65. Šoustek Ondřej
Sestava:Kondelčík Vojtěch - Kolář David, Čermuš Vojtěch, Šoustek Ondřej, Slezák Martin - 1Poupě Jiří, Nedbalý Jakub (41. Friml Viktor) - Richter Tomáš (59. Sirakov Marek), Seidl Andreas, Bílek Petr (70. Schlapák Vilém) - Podhajský Ondřej.

Trenér Jiří Štěpán: „V dnešním utkání jsme nastoupili proti velmi silnému soupeři, kterým byl Jablonec. Hned ve 40 vteřině po chybné rozehrávce hostů našel Podhajský dlouhým balonem Bílka, který skóroval, ale bohužel byl v ofsajdu. Hosté poté zpřesnili rozehrávku a byli více na balonu, ale my jsme velmi dobře posouvali náš blok a do větší šance je nepustili. V 11. minutě po rohovém kopu se individuálně prosadil Čermuš a tím jsme se dostali do vedení 1:0. Hra měla stejný ráz jako doposud, hosté byli více na míči, ale k něčemu většímu se nedostali. Ve 20. minutě po faulu na naší polovině rozehrál Šoustek dlouhý balon za obranu hostů a Kolář po krásném náběhu prostřelil brankáře a vedli jsme 2:0. Tento stav vydržel do poločasu. V druhé půli jsme opět velmi pozorně bránili a využívali ztrát hostů. V 51. minutě se prosadil opět po rohovém kopu Bílek. A ještě jedna branka ze standardní situace. V 64. minutě Friml z poloviny hřiště poslal dlouhý balon do vápna soupeře, kde si ho krásně našel Šoustek a vsítil branku na 4:0 a tím korunoval skvělý výkon v dnešním utkání. Hosté se poté dostali do nějakých šancí, které však zlikvidoval Kondelčík. Klukům patří poděkování za velmi dobře odpracované utkání, za kolektivní výkon celého mužstva a za produktivitu v zakončení. Není ovšem potřeba usnout na vavřínech a je potřeba se připravit na další utkání, které odehrajeme v Roudnici s místním SK.“

Rozhodčí:Jati David - Štěřík Filip, Topinka Ondrej.