Fanshop
5. kolo, 09.09.2017 12:15 FK Litoměřicko, z.s. - FK Baník Sokolov 1:4
FK Litoměřicko, z.s.FK Baník Sokolov
Branky:48. Skála Aleš22. Richter Tomáš, 50. Podhajský Ondřej, 65. Čermuš Vojtěch, 74. Podhajský Ondřej
Sestava:Gembický Jan – Kolář David, Friml Viktor, Šoustek Ondřej, Slezák Martin – Poupě Jiří, Nedbalý Jakub – Richter Tomáš (41. Podhajský Ondřej), Sirakov Marek (49. Čermuš Vojtěch), Bílek Petr – Duzbaba Daniel (49. Seidl Andreas).

Trenér Jiří Štěpán: Od začátku utkání se nám dařila kombinace a soupeře jsme zatlačili do hlubokého bloku, kde jsme měli opět problém tento blok překonat. Povedlo se nám to po průnikové přihrávce Bílka na Richtra T., který se prosadil, a ve dvacáté minutě jsme vedli 1:0. Do poločasu jsme si vytvořili ještě nějaké šance, ale bez efektivního zakončení. Druhý poločas měl stejný ráz. Po špatné rozehrávce Gembického se soupeři povedlo vyrovnat v 54 minutě. O pět minut později jsme se díky důrazu Podhajského dostali opět do vedení 1:2. Do konce utkání se ještě dokázali prosadit Čermuš a Podhajský. Zaslouženě si z Litoměřic odvážíme tři body za výhru 1:4. V dalším kole nás čeká Jablonec, který prověří naše kvality.

Rozhodčí:Teuber Ivan, Starý Milan, Sýs Miloslav