Klubový fanshop Maxi-tip podzimní sezóna
4. kolo, 02.09.2017 12:30 FK Baník Sokolov - FK Litvínov 4:3 (1:2)
FK Baník SokolovFK Litvínov
Branky:17. Poupě Jiří, 44. Podhajský Ondřej, 76. Podhajský Ondřej, 79. Podhajský Ondřej19. Hamouz Jakub, 34. Jansa Štěpán, 67. Hamouz Jakub.
Sestava:Kondelčík – Čermuš, Richter J., Šoustek, Heřmánek (48. Duzbaba) – Poupě (64. Sirakov), Friml – Richter T. (70. Kolář), Nedbalý (48. Bílek), Slezák - Podhajský.

Trenér Jiří Štěpán: Zápas dvou rozdílných poločasů jsme začali aktivně a hned ve 40 vteřině šel do samostatného úniku Podhajský, ale z vyložené šance přestřelil. Poté jsme se ujali vedení, po rohovém kopu se hlavou prosadil důrazný Poupě. Po minutě jsme inkasovali na 1:1 a naše hra postrádala aktivitu. Soupeř bránil v hlubokém bloku a vyrážel do protiútoků. Naší neaktivitou jsme se přes obraný blok nedokázali prosadit a do poločasu jsme ještě jednou inkasovali. Po výměně stran se naše hra zlepšila a začali jsme si vytvářet šance. Na 2:2 vyrovnal Podhajský. Po několika minutách jsme opět inkasovali a to ze špatně pokryté standartní situaci. Nadále jsme byli aktivnějším mužstvem a to se nám vyplatilo a po střele Sirakova a dorážce Podhajského jsme opět vyrovnali. Když to vypadalo, že utkání skončí remízou, soupeř fauloval ve vápně Čermuše, který se sám ujal pokutového kopu. Penaltu nastřelil jen do soupeřovo brankaře, ale velmi pozorný Podhajský doklepl míč do branky. Završil tím svůj hattrick.

Rozhodčí:Šmat David, Henych Karel, Coufal Jaroslav