10. kolo, 14.10.2017 13:15 FK Baník Sokolov - VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 3:0 (1:0)
FK Baník SokolovVOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem
Branky:17. Slezák Martin, 45. Podhajský Ondřej, 76. Slezák Martin
Sestava:Kondelčík Vojtěch (40. Gembický Jan) – Bílek Petr, Friml Viktor, Soustek Ondřej, Vu David – Poupě Jiří (64. Schlapák Vilém), Földeš Tomáš – Richter Tomáš (55. Sirakov Marek), Nedbalý Jakub, Slezák Martin – Podhajský Ondřej.

Trenér Jiří Štěpán:
„Roudnice přijela s velmi fyzicky vyspělým mužstvem a prezentovala se silovou a na důrazu založenou hrou. Byli jsme na to připraveni a velmi statečně jsme se pouštěli do osobních soubojů. Soupeř nás napadal velmi vysoko a my jsme se dostávali do brejkových situací. V 17. minutě se nám povedlo jednu z nich proměnit, kdy Podhajský vyhrál osobní souboj a předložil Slezákovi přihrávku, který ve skluzu zakončil do prázdné brány. Do poločasu branka už nepadla. Do druhého poločasu vstoupil soupeř velmi aktivně. Do žádné vyložené šance se však nedostal. Postupem času jsme začali mít víc ze hry a v 52 minutě jsme se dočkali branky na 2:0, kterou vstřelil Podhajský. Pět minut před koncem jsme vítězství pojistili třetí brankou, kterou vstřelil Slezák. Klukům patří dík za bojovný výkon a je potřeba se kvalitně připravit na utkání s Kladnem.

Rozhodčí:Sapoušek Jáchym, Škarda Adam, Dvořák Matěj