Fanshop
9. kolo, 07.10.2017 13:15 SK Junior Děčín - FK Baník Sokolov 1:5 (1:2)
SK Junior DěčínFK Baník Sokolov
Branky:1. Dostál Dominik14. Bílek Petr, 35. Slezák Martin, 44. Poupě Jiří, 50. Podhajský Ondřej, 66. Podhajský Ondřej
Sestava:Gembický Jan (41. Kondelčík Vojtěch) – Čaban Michal, Friml Viktor, Šoustek Ondřej (49. Seidl Andreas), David Štrúbel (55. Schlapák Vilém) - Sirakov Marek (41. Poupě Jiří), Nedbalý Jakub – Bílek Petr, Botev Petr, Slezák Martin - Podhajský Ondřej.

Trenér Jiří Štěpán: Tentokrát jsme do zápasu nevstoupili dobře a v první minutě jsme prohrávali 1:0. Poté jsme převzali hru a dostávali se do šancí. Ve 14. minutě se prosadil Bílek. Do poločasu vsítil ještě Slezák. Po poločase jsme byli stále aktivnějším týmem a opět jsme si vytvářeli šance. Hned po třech minutách na hřišti se prosadil Poupě a po té dvakrát Podhajský. Zaslouženě si z Děčína odvážíme tři body.

Rozhodčí:Nedvěd Vít, Pilecký Martin, Havran Jan