1. kolo, 25.11.2017 13:15 FK Baník Sokolov - FC Mělník, z.s. 3:0 (2:0)
FK Baník SokolovFC Mělník, z.s.
Branky:3. Podhajský Ondřej, 40. Slezák Martin, 46. Podhajský Ondřej
Sestava:Gembický Jan (41. Kondelčík Vojtěch) - Kolář David, Šoustek Ondřej, Štrúbel Daniel, Bílek Petr - Nedbalý Jakub (41. Richter Tommáš), Friml Viktor - Schlapák Vilém (41. Poupě Jiří), Sirakov Marek (61. Duzbaba Daniel), Slezák Martin - Podhajský Ondřej.

Trenér Jiří Štěpán:
„Vstup do zápasu se nám podařil a ve třetí minutě jsme šli do vedení 1:0. Pokud jsme byli aktivní a dobře jsme kombinovali, byli jsme lepším na hřišti. Do poločasu jsme vstřelili ještě jednu branku. Po tom jsme se vnitřně uspokojili a úroveň naší hry se zhoršila. Vstup do druhé půle byl také dobrý, ale opět přišlo uspokojení vstřelením třetí branky a zápas se už jen dohrával. Tímto utkáním jsme uzavřeli podzimní část, kde jsme celkem získali 35 bodů a skončili na třetím místě naší skupiny.“

Rozhodčí:Jati David, Godža Ladislav, Škarda Adam