Fanshop
15. kolo, 18.11.2017 12:15 ARSENAL ČESKÁ LÍPA, s.r.o. - FK Baník Sokolov 2:3 po pen. (1:0), PK 0:2
ARSENAL ČESKÁ LÍPA, s.r.o.FK Baník Sokolov
Branky:15. Šimanovský Petr (pen.), 67. Konečný Petr50. Podhajský Ondřej, 74. Byrtus Radek
Sestava:Kondelčík Vojtěch - Kolář David, Byrtus Radek, Štrúbel Daniel, Slezák Martin - Poupě Jiří, Friml Viktor - Čermuš Vojtěch, Nedbalý Jakub, Bílek Petr - Podhajský Ondřej (61. Seidl Andreas)

Trenér Jiří Štěpán:
Věděli jsme, že jsme přijeli ke kvalitnímu soupeři. Soupeř byl velmi dobře organizovaný do obrany s velmi urostlými kluky. Hrozili z brejků a hned ten první se jim povedl a po faulu v pokutovém území byla nařízena penalta. V 15. minutě jsme tak prohrávali 1:0. Byli jsme však lepším týmem a dobře jsme kombinovali, jen se nám nedařilo dostat se za obranu domácích. Poločas skončil 1:0. V druhém poločase jsme hráli opět aktivně a po střele Bílka se dobře zorientoval Podhajský a vyrovnal v 50. minutě na 1:1. Domácí nás potrestali z brejku v 67. minutě. Dokázali jsme srovnat po standardní situaci Byrtusem v 74. minutě. Poté se šlo do pokutových, kopů kde dominoval Gembický, který všechny čtyři penalty domácích zlikvidoval, a my si odvážíme zaslouženě dva body.

Rozhodčí:Hanousek Karel, Paulus Petr, Bahník Martin