13. kolo, 04.11.2017 12:15 FC Slovan Liberec "B" - FK Baník Sokolov 6:1 (3:0)
FC Slovan Liberec "B"FK Baník Sokolov
Branky:4. Ješeta Jiří, 20. Flesner Jakub, 38. Flesner Jakub, 51. Zvěřina Filip, 70. Zvěřina Filip, 77. Ješeta Jiří55. Slezák Martin
Sestava:Kondelčík Vojtěch (41. Gembický Jan) - Kolář David (55. Sirakov Marek), Halapej David, Šoustek Ondřej, Bílek Petr - Poupě Jiří (55. Schlapák Vilém), Friml Viktor - Čermuš Vojtěch, Nedbalý Jakub (41. Duzbaba Daniel), Slezák Martin - Podhajský Ondřej.

Trenér Jiří Štěpán: „Přijeli jsme do Liberce, který u nás ve skupině neztratil ani bod. Chtěli jsme hrát zezadu, neinkasovat a hrát na rychlé protiútoky. Ani jedno se nám nepovedlo. Hned ve 4. minutě jsme inkasovali z rohového kopu. Po té v 15. z centru ze strany a bylo po zápase. Po druhé brance jsme maličko vyrovnali hru, ale bez žádného efektu dopředu. Soupeř nám dal ještě jeden gól do poločasu. Něco jsme si řekli v šatně a do druhé půle jsme šli s tím, že neinkasujeme. Což se nám po pěti minutách nepovedlo a dostali jsme zase z rohu na 4:0, poté jsme korigovali na 4:1 díky Slezákovi, ale to bylo z naší strany vše. Soupeř nám ještě přidal dva góly a zaslouženě vyhrál.“

Rozhodčí:Milner Michal - Frýda Lukáš, Juris Juraj.