12. kolo, 28.10.2017 12:15 FK Baník Sokolov - FK SEKO Louny, z.s. 4:3
FK Baník SokolovFK SEKO Louny, z.s.
Branky:43. Slezák, 50. Podhajský (pen.), 55.Podhajský, 71. Podhajský
Sestava:Gembický Jan - Kolář David (50. Richter Tomáš), Friml Viktor, Šoustek Ondřej, Vu David - Poupě Jiří, Földeš Tomáš - Bílek Petr, Nedbalý Jakub (60. Duzbaba Daniel), Slezák Martin – Podhajský Ondřej (74. Sirakov Marek)

Trenér Jiří Štěpán: „Utkání bylo v režii neproměněných gólových šancí a špatné defenzivní hry. První poločas jsme se dostali do několika příležitostí, ale prohráli jsme ho 1:0, kdy šel soupeř z ojedinělé šance v 17. minutě do vedení. Po změně stran se nám podařilo vyrovnat díky Slezákovi ve 43. minutě. V 50. minutě proměnil Podhajský PK a vedli jsme 2:1. Tentýž hráč vstřelil branku na 3:1 v 55. minutě. Poté jsme vypadli z role a v 59. minutě Louny snížili na 3:2. Ještě jednou se prosadil Podhajský a to v 71. minutě na 4:2. V poslední minutě jsme si nechali dát branku na 4:3. Do příštího zápasu se musíme zaměřit na obrannou činnost.

Rozhodčí:Šmat David - Chládek Miroslav, Pachtová Michaela.