5. kolo, 04.10.2017 18:15 FK Baník Sokolov - TJ Baník Habartov 3:0
FK Baník SokolovTJ Baník Habartov
Branky:39. Václavík, 49. Kleiner (Bolen), 57. Kleiner (Strolený)
Sestava:Zeman Z. – Zbořil, Bolen, Hendrych, Sekáč - Strolený, Šimků, Václavík - Kleiner,

Trenér Milan: Tentokrát bylo k vidění velice kvalitní utkání. V prvním poločase s mírnou převahou našich borců, ale dobře organizovaní hosté nás nepouštěli do velkých šancí a tak jsme to zkoušeli především střelbou. Zastřelovali se Šimků, Strolený a především Václavík. Překážkou byl hostující gólman. Ve druhém poločase konečně Václavík prostřelil hosty a od tohoto vedení jsme předváděli velice pěknou hru. Útoky hostů jsme zastavovali kvalitním, zodpovědným bráněním, některé střelecké pokusy bezpečně pochytal Zeman. Kluci se poctivě vraceli a naopak přecházeli do rychlých brejků, ze kterých jsme přidali další dvě branky. Závěr utkání jsme odehráli velice takticky, kdy jsme držením míče hosty k ničemu nepustili.

Rozhodčí: