6. kolo, 09.10.2017 17:30 TJ Spartak Horní Slavkov - FK Baník Sokolov 4:3 (2:1)
TJ Spartak Horní SlavkovFK Baník Sokolov
Branky:7. - 1:0, 12. - 2:0, 41. - 3:1, 49. - 4:1.27. Václavík (Šimků), 54. Václavík (Pari), 57. Štěpanovský (Václavík)
Sestava:Zeman Z. – Pari, Hendrych, Lysák, Bolen - Šimků, Václavík, Zbořil – Štěpanovský.

Trenér Milan Pari:
" Utkání nezačalo pro nás dobře. Rychlý dva góly v naší brance zásadně ovlivnily celkový průběh. Domácí se soustředili na bránění a my jsme dobývali jejich branku. Neskutečné množství střel končily těsně vedle, nebo je pochytal výborný brankář domácích. V závěru poločasu konečně snížil Václavík. Ve druhém poločase pokračoval náš obrovský tlak. Bohužel nám domácí z ojedinělých brejků odskočili dokonce na 4:1. Naši hráči se dál snažili, ale pokračovali jsme v zahazování šancí. V závěru jsme konečně začali střílet branky, snížili jsme na 4:3, ale bohužel vyrovnat jsme již nestihli. Odehráli jsme trochu nešťastné utkání, kdy jsme dostali velice laciné góly a naopak obrovské množství šancí jsme neproměnili."