9. kolo, 01.11.2017 18:15 FK Baník Sokolov - TJ BU Nové Sedlo 9:2 (4:0)
FK Baník SokolovTJ BU Nové Sedlo
Branky:6. Václavík, 14. Václavík (Strolený), 18. Václavík (Strolený), 29. Zbořil (Boček), 33. Šimků (Václavík), 38. Šimků (Václavík), 38. Šimků (Štěpanovský), 42. Václavík (Šimků), 45. Strolený (Hendrych), 53. Václavík (Šimků)48. - 8.1, 56. - 9:2.
Sestava:Zeman Z. – Pari, Bolen, Hendrych, Sekáč, Zbořil - Strolený, Šimků, Boček - Václavík, Štěpánovský

Trenér Milan Pari:
Na kvalitní tým z Nového Sedla jsme byli dobře připraveni. Od úvodního hvizdu jsme se do soupeře zakousli. Dobře jsme kombinovali, všechny branky v prvním poločase padli dorážkou do prázdné branky. Přitom jsme si, poctivým vracením, pohlídali možné brejkové situace. Ve druhém poločase jsme pokračovali ve stejném nasazení a skóre se navyšovalo. Polevili jsme až v závěru a hosté toho využili, dvakrát skórovali a zmírnili tím vysokou porážku. Kluky chci pochválit za poctivý, zodpovědný přístup k zápasu.