20. kolo, 08.04.2018 10:00 SK Benešov - FK Baník Sokolov 3:0
SK BenešovFK Baník Sokolov
Branky:
Sestava:Timko Dominik - Vaněk Richard, Šulc Lukáš, Parák Ondřej (64. Nimrichter Daniel), Synek Ondřej - Kursa David, Klapuch Tomáš – Body Roman, Dvořák Daniel, Jirkovský Václav (57. Lorenz Marek) - Link Martin

Hodnocení trenéra – Vít Vrtělka: „Do utkání v Benešově jsme vstoupili dobře a celý první poločas jsme směrem dozadu pracovali spolehlivě. Odvrátili jsme spoustu soupeřových standardních situací, sami jsme však směrem dopředu moc nebezpeční nebyli. Po nástupu do druhé půlky jsme po žluté kartě odehráli velmi dobře desetiminutovku v početním oslabení, v 67. minutě jsme ale dostali gól ze standardky. V následujících dvaceti minutách jsme nastřelili břevno a vytvořili si ještě dvě nebezpečné situace, gól jsme však nevstřelili. Potom jsme v 86. minutě dostali druhý gól z penalty a v poslední minutě ještě soupeř sehrál dobře rychlý protiútok a dal nám třetí branku. Celkově jsme ve venkovních utkáních málo nebezpeční směrem dopředu a to je hlavní příčina toho, že ze hřišť soupeřů jsme na jaře nedovezli zatím žádné body. Budeme pracovat na tom, abychom i venku byli silnější na baloně, důraznější a ve větším počtu hráčů ve vápně soupeře.“

Rozhodčí:Vychodil Tomáš - Klápa Vladislav, Nerad Vojtěch