17. kolo, 18.03.2018 11:00 FK Baník Sokolov - SK Dynamo Č. Budějovice B 7:1 (3:0)
FK Baník SokolovSK Dynamo Č. Budějovice B
Branky:27. Fišer, 42. Fišer, 44. Dlouhý, 53. Šulc, 58. Fišer, 87. Kursa, 89. Link
Sestava:

Timko Dominik - Vaněk Richard, Šulc Lukáš, Nimrichter Daniel, Vondrys Vítězslav - Kursa David, Klapuch Tomáš (74. Hackl Miroslav) - Body Roman, Dvořák Daniel (74. Link Martin), Dlouhý Jiří (69. Shorný Ondřej) - Fišer Patrik.

Hodnocení trenéra - Vít Vrtělka: „Odehráli jsme velmi vydařený zápas jak herně, tak výsledkově. Tak jako si vždycky při hodnocení vytýkáme chyby, tak stejně jsme si na pondělním tréninku řekli, že náš výkon byl velmi dobrý. My i hráči víme, jakou cestou jsme k tomuto vítězství došli, i to, že v zápase se objevily i nedostatky. Celkově však kluci navázali na dobrý výkon z MÚ proti Plzni a naším hlavním cílem pro další tréninky a nejbližší zápas je znovu tyto výkony zopakovat.“

Rozhodčí: