24. kolo, 06.05.2018 14:00 FC MAS Táborsko - FK Baník Sokolov 1:3
FC MAS TáborskoFK Baník Sokolov
Branky:82. Radosta Filip11. Fišer Patrik, 16. Dlouhý Jiří, 52. Šulc Lukáš
Sestava:

Süttö Michal - Vaněk Richard, Šulc Lukáš (60. Lorenz Marek), Nimrichter Daniel, Vondrys Vítězslav - Hackl Miroslav, Kursa David - Body Roman, Link Martin (69. Dvořák Daniel), Dlouhý Jiří (75. Synek Ondřej) - Fišer Patrik

Hodnocení trenéra – Vít Vrtělka: „Poprvé na jaře jsme dovezli tři body z venkovního zápasu, takže mě těší nejenom výsledek, ale i způsob, jakým jsme ho dosáhli. Po celý první poločas jsme byli kompaktní, dobře organizovaní směrem dozadu a zároveň nebezpeční pro branku soupeře. Vyhráli jsme první poločas 2:0 a krátce po začátku druhého jsme dali třetí gól. V posledních třiceti minutách jsme měli dost příležitostí k rychlým brejkům, některé i v přečíslení, bohužel jsme je nedokázali dohrát kvalitněji. Celkově však kluci ukázali velkou touhu po vítězství a zápas zvládli velmi dobře. Negativem je zranění dalšího stopera Šulce. Už ve středu jedeme do Prahy na Slavii, takže máme dva dny na přípravu a pak se pokusíme v těch devadesáti minutách, které nás tam čekají, navázat na dnešní výkon.“

Rozhodčí:Eibl Lukáš, Polák Jiří, Kotalík Petr