23. kolo, 29.04.2018 10:00 FK Baník Sokolov - SK Aritma Praha 1:0
FK Baník SokolovSK Aritma Praha
Branky: 72. Body Roman(pen.)
Sestava:

Süttö Michal - Vaněk Richard, Šulc Lukáš (46 Dvořák Daniel), Nimrichter Daniel, Vondrys Vítězslav - Kursa David, Klapuch Tomáš - Body Roman (81 Shorný Ondřej),  Link Martin (83. Hackl Miroslav), Dlouhý Jiří - Fišer Patrik.

Hodnocení trenéra – Vít Vrtělka: Do zápasu s Aritmou jsme vstupovali s vědomím, že pokud chceme uspět, je potřeba k maximálnímu nasazení přidat i kvalitu v kombinaci a efektivitu v zakončení. To se nám bohužel první poločas nedařilo. Naše kombinace byla nepřesná a nebyli jsme schopni  si vyměnit tři přihrávky po sobě. Proto jsme se do zakončení nedostávali, naopak jsme chybou v rozehrávce nabídli soupeři vyloženou šanci. Do druhého poločasu jsme udělali změnu v rozestavení a i díky zpřesněné kombinaci došlo k malému zlepšení. Vytvořili jsme si dvě nebezpečné situace, ani jednu jsme ale neproměnili. Zápas tak rozhodla v 78. minutě branka z penalty. Pozitivem ze zápasu je určitě zisk tří bodů a nula na kontě obdržených branek. Klukům ani nelze vytknout nedostatečné úsilí a vůli po vítězství, celkově však našemu výkonu chyběla větší kvalita a lehkost.“

Rozhodčí:Šmat David, Tichota Martin, Godža Ladislav