21. kolo, 15.04.2018 10:00 FK Baník Sokolov - SK Petřín Plzeň 3:1 (1:1)
FK Baník SokolovSK Petřín Plzeň
Branky:23. Body Roman, 55. Link Martin, 88. Body Roman25. Šimáně Zdeněk
Sestava:

Timko Dominik - Vaněk Richard, Šulc Lukáš, Nimrichter Daniel, Vondrys Vítězslav - Kursa David, Klapuch Tomáš - Body Roman, Dvořák Daniel (46. Lorenz Marek), Shorný Ondřej (63. Dlouhý Jiří) - Link Martin (84. Synek Ondřej)

Hodnocení trenéra – Vít Vrtělka: „První poločas zápasu s Petřínem Plzeň se nám nedařila kombinace, neměli jsme odražené balony a prohrávali jsme téměř všechny osobní souboje. Po přestávce došlo v našem výkonu ke zlepšení a zápas jsme výsledkově zvládli. Celkově to však z naší strany bylo, až na pár dobrých individuálních výkonů, velmi málo. Momentálně neprožíváme dobré období a já od hráčů očekávám více pokory mimo hřiště a mnohem více kvality tam, kde se zápasy rozhodují, a to je na hřišti.“

Rozhodčí:Melničuk Vladimír - Svoboda Lukáš, Ďugel Pavol.