27. kolo, 27.05.2018 10:00 FK Baník Sokolov - FK Viktoria Žižkov 1:4
FK Baník SokolovFK Viktoria Žižkov
Branky:89. Hackl Miroslav 20. Studený Vojtěch, 45. Macháček David, 81. Macháček David, 90. Krivosheev Miroslav
Sestava:

Süttö Michal - Vaněk Richard, Nimrichter Daniel, Lorenz Marek, Vondrys Vítězslav - Dvořák Daniel, Kursa David - Body Roman (40. Synek Ondřej), Link Martin (65. Hackl Miroslav, 65. Hackl Miroslav), Dlouhý Jiří (86. Bursík Tomáš) - Fišer Patrik

Trenér Vít Vrtělka:

„V prvním poločase zápasu se Žižkovem jsme podali slušný herní výkon, měli jsme většinu odražených míčů, vytvořili jsme si pět vyložených šancí, ani jednu jsme ale neproměnili. A důvod proč jsme je neproměnili, je špatné nastavení našich dvou hrotových hráčů, kteří oba odehráli velmi špatné utkání. Naopak jsme inkasovali po tečované střele a druhý gól do šatny přímo z rohu. Ve druhém poločase jsme hráli zbytečně složitě a příliš mnoho šancí na zvrat jsme si nevypracovali. Naopak soupeř byl efektivní, své šance proměnil a zaslouženě vyhrál. My se teď pokusíme bodovou ztrátu nahradit v následujícím venkovním zápase v Písku.“

Rozhodčí:Nehasil Lukáš, Gardoš Jiří, Botoš Robert