Fanshop
22. kolo, 21.04.2018 10:00 FK Baník Sokolov - SK Roudnice nad Labem 3:1
FK Baník SokolovSK Roudnice nad Labem
Branky:50. Jirkovský Václav, 54. Dvořák Daniel, 89. Jirkovský Václav42. Horváth Koloman
Sestava:Sütto Michal - Sýkora Jan (46. Nimrichter Daniel), Jirkovský Václav, Bílek Petr, Parák Ondřej, Bursík Tomáš, Synek Ondřej, Hackl Miroslav, Dvořák Daniel, Botev Petr, Hron Matyáš.

Trenér Jiří Štěpán: V krásném sobotním dopoledni jsme vstoupili do zápasu velmi aktivně a v prvních třech minutách jsme si vypracovali dvě brankové příležitosti. Bohužel jednu nám chytil hostující brankář a tu druhou zastavila tyč. Nicméně jsme v aktivním počínání pokračovali a vytvářeli si další šance ve kterých jsme však nebyli úspěšní. Těsně před koncem poločasu se soupeř prosadil po několika nešťastných odrazech míče a do kabin se šlo za stavu 0:1. Chtěli jme pokračovat v nasazeném tempu i druhý poločas, což se nám povedlo a v 50. minutě se prosadil Jirkovský, po něm v 54. minutě Dvořák a zápas jsme otočili. Do konce utkání jsme přidali ještě branku v 89 minutě a zaslouženě jsme vyhráli.

Rozhodčí:Štěrba Václav, Lhotková Veronika, Lhotka Jindřich