18. kolo, 24.03.2018 10:00 FK Baník Sokolov - FK Ústí nad Labem "B" 4:1 (2:0)
FK Baník SokolovFK Ústí nad Labem "B"
Branky: 18. Shorný Ondřej, 43. Jirkovský Václav, 76. Hackl Miroslav, 89. Synek Ondřej 60. Lipnitski Artsiom
Sestava:

Süttö Michal - Byrtus Radek, Jirkovský Václav, Veverka Filip, Parák Ondřej, Bursík Tomáš, Syněk Ondřej, Hackl Miroslav, Shorný Ondřej (82. Poupě), Link Martin, Hron Matyáš.

Trenér Jiří Štěpán:
„V prvním poločase jsme byli lepším týmem a odměnou za předvedenou hru nám bylo vstřelení dvou branek, kdy se nejprve v 18. minutě prosadil po brejku Shorný, a po krásné křídelní akci se do poločasu prosadil také Jirkovský, který hlavou zvyšoval na 2:0. Na začátku druhého poločasu jsme vypadli z role a soupeř byl lepším týmem. Nedařilo se nám podržet balon a prohrávali jsme osobní souboje. V 60. minutě soupeř snížil krásnou střelou z poza vápna. Jako bychom si v tu chvíli uvědomili, že takhle to nepůjde a začali jsme zase hrát. V 76 minutě se prosadil Hackl a v úplném závěru zápasu po samostatném úniku vstřelil Synek poslední branku zápasu. Vítězství 4:1 bylo zasloužené. Klukům patří poděkování za předvedenou hru, bojovnost a nasazení po celou dobu utkání i ve fázi, kdy se nám úplně nedařilo. Celý týden se budeme připravovat na další mistrovské utkání, které sehrajeme na půdě Litvínova.“

Rozhodčí:Košan Martin - Svoboda Lukáš, Hrnčál Jiří.