Fanshop
25. kolo, 12.05.2018 11:00 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem - FK Baník Sokolov 2:3 (1:1)
VOŠ a SOŠ Roudnice nad LabemFK Baník Sokolov
Branky:45. Halada Michal, 53. Brůža Adam5. Byrtus Radek, 54. Byrtus Radek, 70. Hackl Miroslav
Sestava:

Timko Dominik – Rustler Jakub, Byrtus Radek, Lorenz Marek (55. Štrúbel Daniel), Bursík Tomáš, Shorný Ondřej, Synek Ondřej, Čaban Michal (55. Poupě Jiří), Hackl Miroslav, Botev Petr, Hron Matyáš.

Hodnocení trenéra – Jiří Štěpán: „Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a hned ve druhé minutě Bursík po individuálním průniku nastřelil tyč. Ve čtvrté minutě se po rohovém kopu prosadil Byrtus, následně vstřelil branku Hron, ta nebyla uznána kvůli ofsajdovému postavení hráče. Při našem dalším rohovém kopu, měl opět šanci Byrtus, ale tentokrát nebyl tolik důrazný. A to bylo z naší strany vše. Po té jsme se uspokojili a nechali jsme soupeře, aby se dostal do hry. Ten toho využil a začal být rychlejší, důraznější a také nás ve 45. minutě potrestal z přímého kopu. Po poločase jsme pokračovali v té samé hře. Následovalo zvýšení skóre na 2:1. Dvě minuty na to vyrovnal Byrtus a v 70. minutě dal na konečných 2:3 Hackl. Sice si vezeme z Roudnice tři body, ale s celkovým naším výkonem nemůžu být spokojený. Máme týden na to, abychom popracovali a připravili se na sobotní domácí utkání s Kladnem“

Rozhodčí:Krupka Pavel, Grégr Tomáš, Šrettr Vladimír