21. kolo, 15.04.2018 12:15 FK Baník Sokolov - SK Petřín Plzeň 3:2 (2:1)
FK Baník SokolovSK Petřín Plzeň
Branky:10. Zedníček Jaroslav, 21. Veverka Filip, 78. Heřmánek Josef 36. Fikrle Matěj (pen.), 50. Gondek Patrik
Sestava:

Landrgott Petr - Halapej David, Rustler Jakub, Novák Jiří, Steiner Sebastian - Veverka Filip (62. Čaban Michal), Földeš Tomáš – Kilyk Rostislav (60. Tomáš Ptáček), Frič Josef, Heřmánek Josef - Zedníček Jaroslav

Hodnocení trenéra – Petr Schneider: „V prvním poločase jsme byli aktivnějším týmem. Vytvořili jsme si několik možností ke skórování a vstřelili dvě branky. Soupeř snížil z pokutového kopu, kdy jsme udělali zbytečný faul v situaci 3 na 1. Nástup do druhého poločasu se nám vůbec nepovedl. Soupeř byl aktivnější a vyhrával většinu osobních soubojů a po zásluze vyrovnal. My jsme se v druhém poločase nedostali téměř vůbec do hry a převážně jen bránili. V závěru utkání jsme zahrávali přímí kop a tečovaný míč ve zdi skončil v brance. Utkání se nám povedl především první poločas. Druhý poločas jsme uhráli především silou vůle, a proto si musíme vítězství vážit.“

Rozhodčí:Melničuk Vladimír, Svoboda Lukáš, Ďugel Pavol