17. kolo, 18.03.2018 13:15 FK Baník Sokolov - SK Dynamo Č. Budějovice B 2:1 (1:1)
FK Baník SokolovSK Dynamo Č. Budějovice B
Branky:20. Hron, 72. Hron
Sestava:

Svitok Pavel - Halapej David (40. Heřmánek Josef), Rustler Jakub, Šlemr Jan, Steiner Sebastian - Veverka Filip, Frič Josef – Kilyk Rostislav, Hron Matyáš, Procházka Daniel - Podhajský Ondřej (59. Seidl Andreas).

Hodnocení trenéra - Petr Schneider:
„Hned ve třetí minutě jsme udělali chybu na půlce a soupeř nás potrestal. V dalším průběhu prvního poločasu jsme střídali hru v obraném bloku s pokusy o vysunutý presink. Gól jsme vstřelili, když se nám podařilo soupeře dobře zapresovat.  Dále se nám dařili brejkové situace po stranách hřiště, kdy jsme se dostali do několika zakončení. V druhém poločase nás Budějovice přehrály. Vytvořili si několik šancí, které jsme přežili s velkým štěstím. Nám se osm minut před koncem povedl protiútok a Mates Hron ho perfektně zakončil. V závěru utkání už se soupeř do šance nedostal. V utkání jsme předvedli obrovskou bojovnost a obětavost.“