16. kolo, 07.03.2018 13:30 FK Baník Sokolov - FC Viktoria Plzeň B 2:4 (2:1)
FK Baník SokolovFC Viktoria Plzeň B
Branky:7. Veverka Filip, 20. Harasiewicz Ondřej 25. Pešek Adam, 44. Krátký Kryštof, 58. Renza Filip, 70. Krátký Kryštof
Sestava:

Landrgott Petr - Halapej David (64. Seidl Andreas), Rustler Jakub, Šlemr Jan (74. Štrúbel Daniel), Steiner Sebastian (59.Földeš Tomáš) - Veverka Filip, Novák Jiří - Kilyk Rostislav, Hron Matyáš, Procházka Daniel - Harasiewicz Ondřej (70. Frič Josef).

Hodnocení trenéra – Petr Schneider: Do utkání jsme vstoupili aktivně a 25 minut jsme hráli dobrý fotbal. Vstřelili jsme dvě branky. Po druhé vstřelené brance nás soupeř začal přehrávat a dostali jsme kontaktní branku. Vstup do druhé půle už tak povedený nebyl a díky chybám v rozehrávce jsme dovolili soupeři utkání otočit. Pozitivní je, že po nepovedeném konci přípravy jsme předvedli zlepšený výkon. Když se nám povede přenést výkon z úvodu zápasu, do větší části utkání můžeme být úspěšnější i výsledkově.

Rozhodčí:Talpáš Petr, Vošmik Václav, Furiš René