25. kolo, 13.05.2018 12:15 FK Baník Sokolov - FK Motorlet Praha 2:7 (1:1)
FK Baník SokolovFK Motorlet Praha
Branky:14. Zedníček Jaroslav, 80. Földeš Tomáš30. Simandl Patrik, 44. Bitto Oliver, 46. Shyryaev Oleg, 57. Hnízdil Tomáš, 70. Hnízdil Tomáš, 73. Kim Ha Min, 80. Pospíchal Jan
Sestava:

Sestava Baníku:  Svitok Pavel - Kilyk Rostislav (43. Rustler Jakub), Halapej David (62. Šoustek Ondřej), Novák Jiří, Procházka Daniel - Veverka Filip (55. Byrtus Radek), Földeš Tomáš - Heřmánek Josef, Frič Josef (66. Tomáš Ptáček), Steiner Sebastian - Zedníček Jaroslav (51. Podhajský Ondřej)

Hodnocení trenéra – Petr Schneider: „Do utkání jsme měli dobrý vstup. Během prvních 20 minut jsme si vytvořili 3 až 4 gólové šance. Z těchto možností jsme vstřelili pouze jednu branku, což byla škoda. V dalším průběhu se hra vyrovnala a do šancí se dostal také Motorlet. V závěru poločasu jsme měli další velkou šanci, kterou nám na brankové čáře zblokovali obránci. Druhý poločas se nám vůbec nepovedl. V jeho úvodu jsme inkasovali dvě branky a úplně se položili. Soupeř nás vyškolil z produktivity a potrestal naše chyby. Z utkání, které mohlo po prvním poločase vypadat úplně jinak, se stal ostudný debakl.“

Rozhodčí:Aubrecht Jan, Chrástecký František, Tichota Martin