25. kolo, 12.05.2018 13:15 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem - FK Baník Sokolov 2:3 (1:1), PK 5:6
VOŠ a SOŠ Roudnice nad LabemFK Baník Sokolov
Branky:16. Hyťha Jan, 50. Holouš Dominik 9. Földeš Tomáš, 62. Ptáček Tomáš
Sestava:

Kondelčík Vojtěch – Seidl Andreas (41. Podhajský Ondřej), Poupě Jiří, Štrúbel Daniel, Šoustek Ondřej, Kolář David, Ptáček Tomáš, Slezák Martin, Földeš Tomáš, Duzbaba Daniel (55. Botev Petr), Bílek Petr.

Hodnocení trenéra – Milan Gabrle: „„Do utkání v Roudnici jsme vstoupili dobře a úvodních 10 minut jsme byli lepším týmem, poté se dostal do hry i soupeř a vyrovnal na 1:1.   Do druhé půle jsme také vstoupili dobře a vytvořili si šance, gól jsme však nepřidali. V 50. minutě jsme i inkasovali na 2:1, Za dvě minuty jsme srovnali na 2:2. A přestože jsme po zbytek utkání  měli šance tak se nám nepodařilo vsítit branku. Zápas rozhodoval penaltový rozstřel, který jsme zvládli.“

Rozhodčí:Krupka Pavel, Šrettr Vladimír, Grégr Tomáš