14. kolo, 08.04.2018 12:00 FK Litvínov - FK Baník Sokolov 0:4
FK LitvínovFK Baník Sokolov
Branky:46. Mikleš Tomáš, 47. Šustr Tadeáš, 51. Mikleš Tomáš, 69. Franc Šimon
Sestava:Reiner Jakub (36' Podolník Tomáš) - Bufka Filip (42' Hudlický Štěpán), Lokajíček Matěj, Pečinka Daniel, Müller Matěj - Čížek Adam,Lörincz Filip - Šustr Tadeáš (57' Varaksin Ivan), Jesipčuk Marek (50' Franc Šimon), Železník Ondřej (42' Tóth Filip) - Mikleš Tomáš (60' Šimůnek Otakar)

Trenér Marek Kratochvíl:
V utkání proti lídrovi tabulky hráči předvedli velmi dobrý výkon. Od začátku utkání jsme byli aktivnějším týmem a prezentovali jsme se aktivní hrou na míči, bohužel se nám nedařila předfinální a finální fáze. Zlepšení v tomot ohledu přinel druhý poločas, kdy jsme utkání
během 15 minut třemi góly rozhodli. Všem hráčům pa tří velké uznání za předvedený výkon, soudržnost a bojovného ducha, což přispělok tomu, že jsme soupeře předčili ve všech směrech.
Rozhodčí: