5. kolo, 09.09.2018 10:00 FK Baník Sokolov - SK Senco Doubravka 3:2 (2:2), PK 4:3
FK Baník SokolovSK Senco Doubravka
Branky:9. Šulc Lukáš, 16. Vondrys Vítězslav19. Kellich Adam, 22. Kellich Adam
Sestava:Süttö Michal - Šulc Lukáš, Sýkora Jan, Vondrys Vítězslav - Jirkovský Václav (32' Botev Petr), Lorenz Marek, Veverka Filip, Dvořák Daniel, Synek Ondřej (62' Bursík Tomáš) - Link Martin, Fišer Patrik

Trenér Vít Vrtělka: Do zápasu jsme vstoupili dobře a po patnácti minutách jsme vedli o dvě branky. Vzápětí jsme vyrobili zbytečnou penaltu, soupeř snížil a krátce na to vyrovnal. Přesto, že jsme byli kombinačně zdatnější než Doubravka, tak jsme jí špatnou organizací směrem dozadu umožnili, aby nám hrozila z brejkových situací. V průběhu druhého poločasu jsme si vytvořili 4 velmi dobré příležitosti, které jsme nedokázali proměnit. Zápas dospěl do penalt, které jsme tentokrát zvládli. Příští týden nás čeká zápas v Plzni, kde budeme muset zlepšit organizaci hry, abychom mohli pomýšlet na úspěch.
Rozhodčí:Šmat David, Bláha Karel, Bušek Josef