2. kolo, 18.08.2018 15:15 FK Baník Sokolov - FK Varnsdorf 11:0 (6:0)
FK Baník SokolovFK Varnsdorf
Branky:9. Huňát, 16. Švagr, 17. Švagr,  29. Podhajský, 35. Podhajský, 45. Mlýnek, 52. Podhajský, 57. Fečo, 63. Kraus,  73. Podhajský, 78. Šustr.
Sestava:

Makovec Lukáš (45' Fiala Michal) - Koch František (59' Hudlický Štěpán), Kraus Václav, Hašek Daniel, Stařík Pavel (59' Franc Šimon) - Huňát Radim, Pluhař Karel (45' Šustr Tadeáš) - Švagr Adam (45' Pfortner Vít), Fečo Filip, Mlýnek Ondřej - Podhajský Ondřej.

Trenér Petr Schneider: Do utkání jsme neměli dobrý vstup. Soupeř nás napadal. My dělali chyby v rozehrávce a často jen odkopávali míče. Soupeř si hned v úvodu vypracoval dva rohové kopy. Nám se podařilo z první útočné akce vstřelit gól. Soupeř se ještě snažil o vyrovnání. Mezi 16. a 17. minutou jsme přidali další dvě branky a tím definitivně zlomili odpor soupeře. Pak už to bylo jenom o tom kolik dáme branek. Když pominu první patnáct minut, kdy naše hra byla nepřesná a místy chaotická. V dalším průběhu utkání jsme předvedli spoustu pěkných útočných akcí, kluci si s chutí zastříleli. V následujícím kole nás čeká Liberec a ten nám ukáže skutečnou sílu našeho nového týmu.

Rozhodčí: