Fanshop
7. kolo, 22.09.2018 12:15 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem - FK Baník Sokolov 4:0 (2:0)
VOŠ a SOŠ Roudnice nad LabemFK Baník Sokolov
Branky:
Sestava:

Makovec Lukáš - Pfortner Vít, Kraus Václav, Hašek Daniel, Stařík Pavel - Černý Štěpán, Huňát Radim - Švagr Adam (55' Koch František), Fečo Filip (45' Chlapec Tadeáš), Mlýnek Ondřej - Podhajský Ondřej

Trenér Petr Schneider: V Roudnici jsme odehráli nejhorší utkání v sezóně. V prvním poločase jsme se snažili o kombinaci, která byla většinou bezúčelná. Dostávali jsme se maximálně k pokutovému území, kde jsme nebyli schopni se dostat do zakončení. Nedařili se nám ani secvičené standardní situace. Jen v prvním poločase jsme po špatně zahraných standardtkách poslali soupeře třikrát do protiútoku. V druhém poločase se nám nedařila ani ta kombinace a soupeř nás přehrával. Měli jsme těžkopádný pohyb, míče nám uskakovali a tak domácí neměli problém skóre navýšit. Celkově se potýkáme s velkou nevyrovnaností výkonů.

Rozhodčí:Vyhnanovský Milan, Hyťha Petr, Holcman Tomáš