Fanshop
8. kolo, 03.10.2018 16:00 FK Baník Sokolov - Mostecký fotbalový klub "B" 4:2 (1:0)
FK Baník SokolovMostecký fotbalový klub "B"
Branky:24. HUňát, 50.Peška, 57. Kavka, 60. Kavka
Sestava:

Fiala Michal - Koch František, Kraus Václav, Huňát Radim, Hašek Daniel - Stehlík Radim, Pluhař Karel (60' Fečo Filip, 60' Fečo Filip) - Švagr Adam (45' Peška Miroslav), Černý Štěpán, Kavka Filip (69' Kolář David) - Pfortner Vít

Trenér Petr Schneider: Začátek utkání se nám moc nepovedl. V prvních 10 - 15 minutách jsme byli často nepřesní v kombinaci a často ztráceli míče. Soupeř si během té doby
nedokázal vytvořit vážnější šanci. Zhruba od té 15 minuty se naše hra zpřesnila a začali jsme být v utkání lepším týmem. Vstřelili jsme branku a další dvě dobré možnosti neproměnili. Soupeř měl v prvním poločase pouze dvě střeli mimo bránu. O přestávce jsme kluky nabádali, abychom na polovině
soupeře byli více přímočařejší. To se nám v prvních 20 minutách díky Peškovi dařilo. Dali jsme tři branky a neproměnili dva samostatné nájezdy. V 70
minutě jsme po rohovém kopu inkasovali první branku. V 77 minutě soupeř po naší chybě v rozehrávce vstřelil druhou branku. Tím jsme mu vlili sílu do žil a závěrečné minuty pro nás byli velmi náročné. V této častí hry nás výrazně podržel brankář Fiala, který tak napravil zaváhání u první branky. Celkově je výhra zasloužená. Po většinu utkání jsme byli kombinačně lepším týmem a měli více možností ke vstřelení branky.