15. kolo, 17.11.2018 12:15 FK Litoměřicko, z.s. - FK Baník Sokolov 1:2 , PK 1:4

71. Klouček

89. Hašek
Sestava:

Makovec Lukáš - Chlapec Tadeáš (45' Koch František), Kraus Václav, Hašek Daniel, Stařík Pavel - Huňát Radim, Pluhař Karel (72' Fečo Filip) - Pfortner Vít (60' Zbořil Petr), Černý Štěpán, Švagr Adam (1' Lukeš Šimon) - Mlýnek Ondřej.

Trenér Petr Schneider: Na přírodní trávě v Travčicích jsme narazili na soupeře, který hrál převážně postaven v obraném bloku na své polovině a čekal na naše chyby, aby mohl
vyrážet do rychlých protiútoků. Nám tento styl fotbalu nevyhovuje a jen těžko jsme se dostávali do zakončení. Přesto jsme měli několik možností hlavně na začátku druhého poločasu, kdy jsme mohli utkání rozhodnout. Své šance jsme neproměnili a soupeř po střele ze střední vzdálenosti šel do vedení. Nám se povedlo vyrovnat v samém závěru, když odražený míč zpoza vápna uklidil na zadní tyč Hašek. V penaltovém rozstřelu jsme byli úspěšnější a bereme bod navíc.

Rozhodčí:Kovářová Veronika, Steinmetzová Lenka, Ryba Jáchym